Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta gminy Miączyn

Utworzony przez kazik, 1 listopada 2010 r. o 09:10
M napisał:
Ola, zaraz się dziecko zdemaskujesz. Ja nie mam swojego kandydata, dlatego nie posądzaj mnie. Piszę obiektywnie. Jeden i drugi Pan do mądrzy ludzie, ale troszkę uszczupliwości nie zaszkodzi pod adresem obu. Czy ktoś w końcu odpowie co chce czynić Pan Długosz i za co?
Odpowiadam jak zostanie wójtem to tak na dzień dobry i dobry początek ze trzy głowy spadnie i wtedy może już spokojnie działać ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiecie już Państwo o zmianach na funkcji przewodniczącego rady? Jest to młoda,wykształcona,mądra i energiczna osoba,która wraz z p. Długoszem może podnieść z kolan zadłużoną do granic możliwości gminę Miączyn pozyskując środki unijne.Oboje Państwo są bowiem za utworzeniem specjalnej komórki w tym celu. Wreszcie dzisiaj nad Miączynem zaświeciło słońce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dzisiaj w Miączynie i słońca nie widziałem. Jedynie układanki w radzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachwycony8 napisał:
Czy wiecie już Państwo o zmianach na funkcji przewodniczącego rady? Jest to młoda,wykształcona,mądra i energiczna osoba,która wraz z p. Długoszem może podnieść z kolan zadłużoną do granic możliwości gminę Miączyn pozyskując środki unijne.Oboje Państwo są bowiem za utworzeniem specjalnej komórki w tym celu. Wreszcie dzisiaj nad Miączynem zaświeciło słońce...
no w końcu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne gratulacje dla pani Sylwii Siwczuk od dzisiaj nowej Przewodniczącej Rady Gminy w Miączynie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychowanek napisał:
Serdeczne gratulacje dla pani Sylwii Siwczuk od dzisiaj nowej Przewodniczącej Rady Gminy w Miączynie...
Miłe zaskoczenie także gratuluję Pani Sylwio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby to był koniec rządów PSL w Miączynie ? Pan w czarnej sukience poróżnił towarzystwo ? Chyba tak.Gratuluję "nauczycielom" stanowisk bo po dzisiejszej sesji to już prawie pewne.Monolit pękł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój po co to wszystko wyborca inteligenty nie siedzi na takim forum - tylko wypowie się publicznie po co te spekulacje - jeszcze nikt nie przewrócił żadnej gminy do góry nogami dlaczego ma być postrach w gminie czy któryś z kandydatów kupczy stołkami ludzie opamiętajcie się to nie są stanowiskia polityczne czy ktoś uczynił cuda w jakiejś gminie zadanie dla każdego będzie trudnhe posprzatać po starej radzie bedzie trudno cała nadzieja w nowej radzie oby nie byli rozsądni i tak na pewno będzie........... tak wogóle to wygląda na to, że to obaj kandydaci po różnymi wcieleniami- hasłami sobie dyskutują i prowokują się nawzajem to jest poniżej godności człowieka inteligentnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam za błą pisarski "... nowi radni nie byli rozsądni.." poprawiony tekst byli rozsądni.." repeac co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachwycony8 napisał:
Czy wiecie już Państwo o zmianach na funkcji przewodniczącego rady? Jest to młoda,wykształcona,mądra i energiczna osoba,która wraz z p. Długoszem może podnieść z kolan zadłużoną do granic możliwości gminę Miączyn pozyskując środki unijne.Oboje Państwo są bowiem za utworzeniem specjalnej komórki w tym celu. Wreszcie dzisiaj nad Miączynem zaświeciło słońce...
Gratulacje dla nowej przewodniczącej rady gminy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józek Jak te lata psiakość lecą, odkąd przyszło się na świat, dziś podrosło się co nieco,ma się te 16 lat, Mama martwi się i tato,jak tu uświadomić mnie no bo kiedyś zrobić trza to,a nie wiedzą przeciez że... Józek Józek Józek Józek Józek Józek Józek Jozek Jozek Jozek wszystko wie /hihi/ Właśnie dni minęło kilka ,kiedy biorąc mnie na bok mama coś mi o motylkach,a ja mamę w rękę cmok. Potem mama moi mili ,w życie wprowadzała mnie na zasadzie tych motyli ,nie wiedziała bowiem że.. Józek.... Co zaś tyczy się bociana, sprawa bardzo ważna,och tatuś rzekł ktoregoś rana, żebym nie wierzyła w to. Pomyśl trochę droga Anno,a domyślisz sama się jesteś juz dorosłą panną, coż nie wiedział tato ze... Józek.... Z tych rozmówek z rodzicami, z tego jak kierują mną, widze ze rodzice sami,źle uświadomieni są. Takie życie to nie życie, pomóc swym rodzicom chce, jeszcze dzisiaj do nich przyjdzie ,sprawy im wyjaśnić te... Józek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko płynie, wszystko na świecie jest zmienne, płynne, nietrwałe. Gmina Miączyn zmierza w odpowiednim, właściwym kierunku. Dzisiejsze wydarzenia są tego dowodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super,super,super Fajnie,fajnie,fajnie exstra,exstra,exstra, ŻE KTOŚ WSZYSTKO WIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://demotywatory.pl/2310333/Kampania-wyborcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Dzisiejsze wydarzenia na pewno to początek zmian. Gratulacje dla nowej Pani Przewodniczącej. Wszyscy oczekują zmian i finansowych i personalnych. Może na początek Radni obniżą swoje diety ( podobno wg TZ to jedne z najwyższych w naszym regionie - 100,00 i 1500,- zł). Wielu Radnych z "Nowej Rady" pełniło już te funkcje w przeszłości. Czy wykazali się nadzwyczajnymi działaniami? Jakie decyzje podejmowali? Czy trafne? Odpowiedzmy sobie na pytanie czy gdyby został Wójtem Pan DŁugosz( nauczyciel) to zamknie szkoły patrząc w oczy swoim uczniom ( oświata pochłania ogromną cześć bużetu gminy- około 75% są to miliony zł). Czy Pan Kapica obecnie pełniący tę funkcje bedzie konsekwentny w swoim działaniu? Stawiam na doświadczenie kompetencje i determinacje w podejmowaniu decyzji. Dajmy szanse Obecnemu Wójtowi- Kapicy na kontynuowanie pracy , która rozpoczął zaledwie kilka miesięcy temu, Uważam, wiele osób to potwierdza nie tylko mieszkańcy rodzinnego Horyszowa) w tak krótkim czasie sprawdził sie na tym stanowisku i na reszcie coś zaczeło sie dziać na naszym terenie. Zawsze oczywiście znajdą sie przeciwnicy szczególnie ci, którym nie udało załatwić sie pewnych spraw droga urzedową......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dajcie władzę nauczycielowi niech się panoszą a dzieci sa bez przegotowania nauczyciele tylko pieniądze liczo ciekawe ile sypnie im wójt na początek ludzie chcą rozbudować gmine żądają inwestycji - wójt nauczyciel będzie budować stołki nauczycielskie w gminie dla swojej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czym się wykazał Sekretarz obecnie "Wykonujący zadania i kompetencje Wójta Gminy" przez te wszystkie lata? swojego faworyta nie mam. wydaje mi się ze lepiej pozwolić komuś nowemu i świeżemu wejść na to stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yy napisał:
brawo dajcie władzę nauczycielowi niech się panoszą a dzieci sa bez przegotowania nauczyciele tylko pieniądze liczo ciekawe ile sypnie im wójt na początek ludzie chcą rozbudować gmine żądają inwestycji - wójt nauczyciel będzie budować stołki nauczycielskie w gminie dla swojej rodziny
Wstawiaj znaki przestankowe bo trudno twoją wypowiedź zrozumieć. To kto w końcu jest ,, nie przegotowany" dzieci , czy nauczyciele? A skoro wiesz jak się przegotowuje ludzi to może podaj na forum przepis. Większość przeczyta to. Pamiętaj! Znaki przestankowe! Bo inaczej z przegotowania będą nici. Gdzie twój humanitaryzm przegotowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wstawiaj znaki przestankowe bo trudno twoją wypowiedź zrozumieć. To kto w końcu jest ,, nie przegotowany" dzieci , czy nauczyciele? A skoro wiesz jak się przegotowuje ludzi to może podaj na forum przepis. Większość przeczyta to. Pamiętaj! Znaki przestankowe! Bo inaczej z przegotowania będą nici. Gdzie twój humanitaryzm przegotowany?
Dziękuję za uwagę - sprawdziłem w słowniku poprawnej polszczyzny, teraz wiem że to ja dziecko też nie jestem przygotwany z języka polskiego i nie tylko z tego przedmiotu. Jako uczeń pamiętam ze szkoły tak naprawdę imprezy nauczycielskie... choinki, dzień nauczyciela ?????????? to jest przykre bo żadnych wspomnień z interesujących zajęć dla uczniów. Wracając do uwagi- to dzieci są nieprzygotowane przez nauczycieli!!!!! bo kiedy jak nauczyciel przychodzi na lekcję 15 minut po dzwonku i jeszcze z komórką w ręku na lekcji musi sobie pogadać, a żeby poświęcić czas po lekcji dla ucznia ???? trzeba lecieć do innej szkoły do pracy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem wyżej coś o inwestycjach o kanalizacji i wodociągach. Chcecie pozyskiwać pieniądze na to z Unii bo wszystko finansuje w tej sferze. Otóż ja osobiście oraz moi sąsiedzi w du*** mam te wodociągi i kanalizację. Mam własną studnię i szambo i nie interesuje mnie wyrzucenie 7 tyś zł na podłączenie się do kanalizacji, a później płacenie jeszcze za ich odbiór. Owszem gmina wybuduje wodociąg i kanalizację ale podłączą się do niej tylko najbogatsi, a nas zwykłych ludzi nie stać na taki wydatek. Ciekawi mnie czy Pani Przewodnicząca nauczycielka i Pan Wójt nauczyciel zamkną szkoły, czy dalej będziemy płacić na ich utrzymanie,wychowując "matoły", a sami tonąć w błocie nie mogąc dojść do domów. Wkurza mnie że nauczyciele zamiast uczyć nasze dzieci, tylko pchają się do większego koryta jakby im jeszcze było mało!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...